Fotel z otomaną VITRA White Pigmented Walnut/Leather Snow

×
Dane wejściowe dla symulatora rat
cena jednostkowa
ilość jednostek

Oblicz ratę!

36730.08 zł netto.

45 178,00 zł
Brutto

Lounge Chair to jedno z najsłynniejszych dzieł sztuki stworzonych przez Charlesa i Raya Eamesów dla firmy Vitra. Fotel wypoczynkowy jest dostarczany z podnóżkiem, wykonanym z drewnianej konstrukcji, metalowej podstawy i skórzanej tapicerki. Jest to krzesło obrotowe, z czteroramienną podstawą i ruchomym oparciem, które pozwala na przyjęcie wygodniejszej pozycji.

Stworzony i wyprodukowany przez firmę Vitra w 1956 roku, Eames stał się ikoną w historii nowoczesnych mebli. Nie tylko krzesło, ale kawałek amerykańskiej kultury, ucieleśniający obraz pewnego siebie optymizmu amerykańskiej pięćdziesiątki. Zainspirowany tradycyjnym angielskim fotelem klubowym, oryginalny wygląd Lounge Chair definiuje czarna skórzana tapicerka połączona z korpusem z ciemnego drewna, na aluminiowej gwieździe. Wraz z dużym podnóżkiem, Eames Lounge Chair będzie strażnikiem Twoich najlepszych chwil relaksu.

W tej wersji: Eames Lounge Chair i Ottoman - Santos Palisander / Skórzany kot. L40 Premium Black 66 / nowe wymiary, filcowe ślizgacze do twardych podłóg, 02 polerowana/czarna struktura boków.

Produkt dostępny na zamówienie (4/5 tygodni)

Rozmiar

  • Długość 84 cm
  • Głębokość 85/92 cm
  • Wysokość 38/89 cm

Otomana:

- Długość 63 cm

- Szerokość 56 cm

- Wysokość 42 cm

5 Przedmioty

Brak dodanych opinii