Spark 2 Lampa ścienna biała KASPA

749,00 zł
Brutto

Kinkiet ścienny na listwie biały

Czyż w aranżacji wnętrza światło nie jest najważniejsze? Nie mamy co do tego wątpliwości. Rodzina spotów SPARK jest na Twoje usługi. Tu coś wydobędzie, a tam ukryje w cieniu. A innego dnia? Innego dnia może być przecież zupełnie inaczej.

Lampa ścienna 2-punktowa na listwie Spark 2 w klasycznych kolorach

Podwójny reflektor punktowy Spark 2 charakteryzuje się kubełkowymi, wykonanymi z metalu oprawami żarówek i prostą listwą mocującą w kształcie prostokąta. Oba elementy mają matowe wykończenie, a element łączący cylindryczne, cienkie wypustki z oparawami i umożliwiający skierowanie spotów w wybranym kierunku, ma kontrastujący odcień błyszczącego chromu.

Reflektor Spark 2 z listwą o długości 35 cm, szerokości 6 cm i wysokości zaledwie 2,5 cm oraz oprawami o średnicy 10 cm, sprawdzi się doskonale we wnętrzach minimalistycznych, jak i industrialnych - będąc idealnym uzupełnieniem oświetlenia głównego salonu, kuchni czy łazienki. Jego uniwersalna kolorystyka i elegancki, prosty design pozwolą mu z powodzeniem zabłysnąć także we wnętrzach funkcjonalnych takich jak garaże, poddasza, warsztaty, pracownie, itp.

Listwy 2-punktowe podkreślą walory Twojego wnętrza, nadadzą mu kameralnego klimatu, a jednocześnie zapewnią Ci sporą elastyczność w wizualnej aranżacji przestrzeni. Światło to przecież jeden z najlepszych sposobów na wyznaczenie stref we wnętrzu, stworzenie nastroju, czy wyeksponowanie dekoracji, a spoty Spark doskonale spełniają wszystkie te funkcje. Wystarczy, że ustawisz kubełkowe oprawy w wybranym kierunku, a Twoje wnętrze nabierze nowego charakteru.

Dane produktu

Źródło światła w komplecie: nie

Materiał wykonania: metal

Kolor stelaża: biały

Kolor klosza: biały

Typ gwintu: GU10

Napięcie wejściowe: 230V

Gwarancja: 24 m-ce

Stopień IP: IP20

Wymiar produktu: LISTWA: DŁ. 35 x WYS. 6 x GŁ.2,5 CM, KLOSZE WYS. 13 x Ø 10 CM

100 Przedmioty

Opis

Kolekcja
Spark
Rodzaj lampy
Lampy ścienne
Kolor
Biały
Typ
Kinkiet
Listwa

Brak dodanych opinii

Zobacz także