• New

Pufa Viganò Tommy Big Pouf

×
Dane wejściowe dla symulatora rat
cena jednostkowa
ilość jednostek

Oblicz ratę!

zł7,390.75
VAT included

Duża pufa Tommy'ego

Tommy Big Pouf marki Viganò to niezwykłe i oryginalne rozwiązanie do stref powitalnych, powstałe w wyniku współpracy Design Basaglia i Rota Nodari.

Podobnie jak wyspa, Tommy Big Pouf to siedzisko, które można dostosować do wszelkich potrzeb, zoptymalizowane pod kątem inteligentnej pracy i nieformalnego oczekiwania. Charakterystyczny krój umożliwia dodanie stolika bocznego, będącego punktem podparcia, który jest jednocześnie uprzejmością dla Twoich gości. Jego okrągły i zwarty kształt, przełamany szczeliną, w którą można włożyć akcesoria, zaskoczy Twoich gości oryginalnością designu i możliwością łączenia kolorów tkanin obiciowych, konstrukcji i blatu stolika.

W zestawie duża pufa z obramowaniem ze sztucznej skóry i stolikiem bocznym. Struktura wewnętrzna z płyty MDF o grubości 20 mm, styropianu 20 kg/mc, wyściółka z ognioodpornej żywicy ekspandowanej. Wysokość siedziska: 47 cm. Czarne plastikowe nóżki. Tapicerowane w kolorze Tulipano Cat. Tkanina B z kolekcji Viganò Office Chairs and More (tkanina trudnopalna, samogasnąca kl.1 IM; 100% poliester z recyklingu). Stolik kawowy z blatem Vitter o grubości 10 mm i malowaną metalową ramą, blat Ø35 mm.

Dostępna jest w wielu wersjach kolorystycznych, wybierz tę, która najlepiej pasuje do Twojego stylu.

Czas realizacji zamówienia do 8 tygodni.

CECHY

Rozmiar

Ø 125 cm - wys. 62 cm

30 Items

No customer reviews for the moment.