• New

Stolik kawowy Vipp Vipp716 Open-Air Coffee Table

×
Dane wejściowe dla symulatora rat
cena jednostkowa
ilość jednostek

Oblicz ratę!

zł5,016.92
VAT included

Stolik kawowy Vipp716 na świeżym powietrzu

Vipp Open-Air to wyrafinowana kolekcja mebli ogrodowych zaprojektowana i wyprodukowana przez markę Vipp. W skład serii wchodzi kilka elementów, m.in. krzesło i fotel wypoczynkowy, stół do jadalni, stoliki boczne oraz sofa, która dostępna jest również w wersji ze stolikiem bocznym. Stolik kawowy Vipp716 Open-Air składa się z aluminiowej ramy z trzema nogami i blatu o średnicy Ø 90 składającego się z lameli z drewna tekowego.

Kolekcja Open-Air stanowi rozszerzenie doskonałej gamy mebli wewnętrznych Vipp, wnosząc tę ​​samą tradycję jakości i designu do świata przestrzeni zewnętrznych. Mając na uwadze nowoczesną estetykę i bezkompromisową funkcjonalność, kolekcja Open-Air została zaprojektowana tak, aby tworzyć przytulną i wyrafinowaną atmosferę na świeżym powietrzu.

Aby zapewnić maksymalną odporność na warunki atmosferyczne i trwałość, zastosowano trwałe materiały, takie jak stal nierdzewna i drewno tekowe. Tapicerowane poduszki do siedzenia wykonane są z odpornych na warunki atmosferyczne i łatwych do prania tkanin, a stoły i siedzenia zaprojektowano tak, aby dostosować przestrzeń zewnętrzną do różnych okazji. Kształty i detale, które można natychmiast rozpoznać w meblach wewnętrznych Vipp, znajdują odzwierciedlenie w kolekcji outdoorowej, ale z dodatkiem nowych materiałów, takich jak polirattan, teak i tekstylia przeznaczone do użytku na zewnątrz. Tapicerka wykonana jest w 100% z przędzy Ten Stars, przetwarzanej we Włoszech.

Kolekcja Vipp Open-Air oferuje wyjątkową możliwość przekształcenia ogrodu, tarasu lub patio w oazę stylu i komfortu.

Czas realizacji zamówienia do 8 tygodni.

CECHY

Rozmiar

Ø 90 cm - wys. 42,5 cm

30 Items

No customer reviews for the moment.